• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Наші досягнення

ІІ СЕМЕСТР 2016/2017 н.р.

23 лютого відбулася районна учнівська краєзнавча конференція "Шляхами подвигу і слави", в якій брала участь учениця 3 класу Гавриленко Марія (керівник науково-дослідної роботи учитель історії Шаповал Т.М.) та одержала сертифікат відділу освіти райдержадміністрації. Вітаємо!!!

/Files/images/270220176.jpg

18 лютого відбувся ІІІ (обласний) етап Всеукраїнської олімпіади з англійської мови. Від нашої школи та району виступила учениця 11 класу Стець Юлія (учитель Осипова О.А.) та виборола ІІІ місце.ВІТАЄМО!!!

/Files/images/270220175.jpg

28 січня відбувся ІІІ (обласний)етап Всеукраїнської олімпіади з біології. Від нашої школи та району виступила учениця 8 класу Черевко Ірина (учитель Оришака О.В.) та виборола ІІІ місце. ВІТАЄМО!!!

/Files/images/020220171.jpg

20 січня відбувся І етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів - членів Малої академії наук. За рішенням журі однією з переможців конкурсу стала Таран Анна, учениця 9 класу, секція "Валеологія", учитель Оришака О.В. ВІТАЄМО!!!

/Files/images/240120174.JPG

15 січня відбувся ІІІ (обласний) етап Всеукраїнської олімпіади з математики. Від нашої школи виступив Гавриленко Богдан, учень 7 класу, (учитель Лабзіна І.А.) та виборов ІІІ місце. ВІТАЄМО!!!

/Files/images/240120175.JPG

Відповідно до підсумків проведення районної виставки учнівських робіт із декоративно-прикладного мистецтва та технічної творчості Хральченко Іван, учень 10 класу, (учитель Хральченко О.І.) нагороджений дипломом відділу освіти Петрівської районної державної адміністрації за роботу з газетної лози "Мрія фермера". ВІТАЄМО!!!

/Files/images/240120176.jpg

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

І СЕМЕСТР 2016/2017 н.р.

/Files/images/біологія.jpeg

07 вересня на базі ЦДЮТ команда "Ерудити" у складі Стець Юлії, Павлючук Валерії, Гавриленко Анастасії, Копанишина Владислава та Осіпової Ольги (керівник учитель біології Оришака О.В.) взяла участь у І етапі турніру юних біологів для учнів 7-11-х класів загальноосвітніх навчальних закладів району.

У турнірі змагались 37 школярів із 8 навчальних закладів.Учні вправлялися у вміннях розв'язувати складні біологічні проблеми, формулювати твердження та захищати власну думку в наукових дискусіях.

Наші школярі вибороли ІІ місце! Вітаємо переможців та бажаємо їм успіхів!

/Files/images/52016.jpg

/Files/images/152016.JPG

________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________/Files/images/Диплом2.jpeg

14 вересня на базі ЦДЮТ команда "Атол" у складі Стожкової Анни, Копанишина Владислава та Черевко Ірини (керівник учитель географії Безщасна Т.В.) взяла участь у І етапі турніру юних географів для учнів 7-11-х класів загальноосвітніх навчальних закладів району.

У турнірі змагалися 38 учнів із 9 навчальних закладів.

Учні вправлялися у вміннях розв*язувати складні географічні проблеми, доповідати, формулювати твердження та захищати власну думку в наукових дискусіях.

Наша команда стала переможцями турніру в командній першості та виборола ІІ місце.

Вітаємо переможців та бажаємо їм успіхів!

/Files/images/26092016.JPG

__________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________/Files/images/Диплом 3.jpeg

21 вересня на базі ЦДЮТ команда "Феміда" у складі Стець Юлії, Стожкової Анни, Гавриленко Анастасії (керівник учитель історії Шаповал Т.М.) взяла участь у І етапі турніру юних правознавців для учнів 7-11-х класів загальноосвітніх навчальних закладів району.

У турнірі змагались школярі із 8 навчальних закладів.

Учні вправлялися у вміннях розв'язувати складні правові проблеми, формулювати твердження та захищати власну думку.

Наші школярі вибороли ІІІ місце! Вітаємо переможців та бажаємо їм успіхів!/Files/images/260920162.jpg

______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

22 вересня 2016 року у актовій залі Центру дитячої та юнацької творчості. відбувся І(районний) етап Всеукраїнського турніру юних фізиків для учнів 7-11-х класів загальноосвітніх навчальних закладів району.

Це командне змагання школярів у розв'язувані складних наукових задач, умінні подавати їх рішення у переконливій формі та захищати у науковій дискусії.

У змаганні взяли участь 19 учнів із 5 навчальних закладів району. Серед них і учні Саєнко Владислав, Дяченко Олексій, Стожкова Анна, Хральченко Іван (керівники учителі фізики Кротенко З.І. та Лабзіна І.А.)

Учні показали свої вміння розв'язувати та доводити фізичні явища, доводити дослідження, висувати гіпотези, аналізувати й узагальнювати, робити висновки, презентувати.

Переможцями турніру в командній першості стала наша команда "Ньютонівці", яка виборола ІІІ місце!

Вітаємо переможців та бажаємо їм успіхів!
/Files/images/ГРамота 8.jpg
/Files/images/131220162.jpg

____________________________________________________________________

18 жовтня на базі Петрівського НВО команда «Black fox» у складі Дяченка Олексія, Саєнка Владислава, Стожкової Анни (керівник учитель інформатики Сайко С. В.) взяла участь у І етапі турніру юних інформатиків.

Завдання учнів передбачало розроблення і доведення до стану впровадження задачі – проекту.

Наша команда «Black fox» виборола І місце.

Вітаємо переможців!

/Files/images/18102016.JPG

/Files/images/грамота 5.jpg


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

21 жовтня на базі Петрівського НВО команда «Козацький гарт» у складі учнів 6 – 11 класів Дяченка Олексія, Пилипчук Ірини, Хральченка Івана, Моцної Анастасії, Куницької Єлизавети, Дудка Віталія, Кисилиці Даяни, Горяного Олександра, Катрука Данила, Сенюк Діани, Морозової Світлани, Шульженка Дениса (керівник учитель фізичної культури Біленко Анатолій Миколайович) взяла участь у районному фізкультурно-оздоровчому патріотичному фестивалі «Нащадки козацької слави».

Наша команда довела, що має неабияку волю і силу духу та є вірними нащадками славних традицій українського козацтва, адже вони вибороли І місце у цікавих та складних випробуваннях.

Ми горді за наших спортсменів!

/Files/images/21102016.jpg

/Files/images/211102016.jpg

________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

5 листопада відбувся ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури серед учнів 3-11 класів, у якому взяли участь 37 учнів 3-4 та 54 учні 5-11 класів усіх загальноосвітніх навчальних закладів району.

Переможцями стали:

Кімлик Олександр, учень 3 класу, ІІІ місце (Учитель Баканьова С.В.)

/Files/images/111120163.JPG

Катрук Яна, учениця 5 класу, І місце (Учитель Степина Н.І.)

/Files/images/241120164.jpg

Безщасний Сергій, учень 6 класу, ІІ місце (Учитель Катрук І.М.)

Гавриленко Анастасія, учениця 9 класу, ІІ місце (Учитель Катрук І.М.)

/Files/images/111120165.JPG

Гавриленко Богдан, учень 7 класу, ІІ місце (Учитель Саєнко І.Г.)

Сайко Дарина, учениця 7 класу, ІІІ місце (Учитель Саєнко І.Г.)

Стець Юлія, учениця 11 класу, ІІІ місце (Учитель Саєнко І.Г.)

/Files/images/aaa/111120166.JPG

Вітаємо переможців!!!

___________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

6 листопада відбувся ІІ етап Всеукраїнських олімпіад з біології.

Вітаємо з перемогою Черевко Ірину, ученицю 8 класу, за зайняте І місце (Учитель Оришака О.В.)

/Files/images/111120167.JPG

__________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

12 листопада відбулася районна олімпіада з математики для учнів 3-4, 5-11 класів.

Переможцями стали:

Кімлик Олександр, учень 3 класу, І місце (Учитель Баканьова С.В.)

Шелест Олег, учень 3 класу, ІІ місце (Учитель Баканьова С.В.)

/Files/images/161120162.JPG

Безщасний Сергій, учень 6 класу, І місце (Учитель Лабзіна І.А)

Гавриленко Богдан, учень 7 класу (Учитель Лабзіна І.А.)

/Files/images/161120163.JPG

Гавриленко Анастасія, учениця 9 класу (Учитель Кротенко З.І.)

/Files/images/161120164.JPG

___________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

13 листопада відбувся ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з інформатики серед учнів 8-11 класів. В олімпіаді взяли участь 5 учнів з трьох загальноосвітніх навчальних закладів району.

Вітаємо з перемогою Саєнка Владислава, учня 11 класу, за зайняте І місце (Учитель Сайко С.В.)

/Files/images/161120165.JPG

19 листопада відбувся районний етап олімпіади з історії. Вітаємо переможців:

Гавриленко Анастасію, ученицю 9 класу, за зайняте ІІ місце (Учитель Шаповал Т.М.),

Черевко Ірину, ученицю 8 класу за зайняте ІІІ місце (Учитель Шаповал Т.М.)!

/Files/images/011220165.JPG

22 листопада наша команда «# clever» у складі учнів 6 класу Безщасного Сергія та Осипової Ксенії та учнів 7 класу Гавриленка Богдана, Тетаренка Андрія, Баклицької Анастасії та Сайко Дарини взяла участь у районній інформаційно-пізнавальній грі "12 балів" та виборола ІІІ місце. Вітаємо!

/Files/images/241120163.jpg

/Files/images/грамота 5.jpeg

____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Вітаємо Безщасного Сергія, учня 6 класу, якому Указом Президента України від 08.11.2016 року №493/2016 «Про призначення стипендій Президента України переможцям УІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка» призначена дана стипендія строком на один рік. Вітаємо також Катрук Ірину Миколаївну, учителя української мови та літератури школи, яка виховала в хлопчика любов до рідного слова, повагу до традицій рідного народу, батьків Сергійка Тетяну Валентинівну та Анатолія Анатолійовича, які навчили сина бути гідним спадкоємцем своєї родини, люблячим сином рідної землі.

У 2016 році Сергій взяв участь у VІ Міжнародному мовно-літературному конкурсі учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка і здобув чотири перемоги: на шкільному, районному, обласному та всеукраїнському рівнях. 21 травня 2016 року під час церемонії нагородження переможців всеукраїнського етапу даного конкурсу , що проходив у м. Каневі, в музеї Тараса Шевченка, маленький переможець першим отримав диплом І ступеня із рук міністра освіти і науки України Лілії Гриневич та голови журі конкурсу Дмитра Дроздовського.

Бажаємо Сергійку подальших успіхів у навчанні, перемог у конкурсах та олімпіадах , творчих злетів.

/Files/images/11112016.jpg

Голова райдержадміністрації Завалій С.В., заступник голови райдержадміністрації Панета Т.Г., начальник відділу освіти Москалець Г.Л. привітали Сергія Безщасного з цим досягненням і здійснили заповітне бажання - подарували омріяний ним ноутбук.

/Files/images/0912201612.jpg

За підсумками районного та обласного етапів Всеукраїнського заочного конкурсу робіт юних фотоаматорів "Моя Україно" визнана переможцем Гавриленко Анастасія, учениця 9 класу, (керівник Алєксєйчик О.П.) у номінації "Експериментальне фото". Вітаємо!

/Files/images/241120165.jpg

За підсумками районного етапу обласного туристсько-краєзнавчого фотоконкурсу "Туризм нас єднає" визнана переможцем Осіпова Ольга, учениця 9 класу, (керівник Алєксєйчик О.П.) у номінації "Заповітними стежками малої Батьківщини". Вітаємо!

/Files/images/241120166.jpg

______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

У листопаді представник шкільного парламенту, учениця 8 класу, Черевко Ірина та президент шкільного і районного парламенту дітей, учениця 11 класу, Стожкова Анна були учасниками пленарного засідання V сесії XI скликання облсного парламенту дітей, яка відбулася у Кропивницькому.

Петрівський РПД було нагороджено дипломом за вагомий внесок у розвиток учнівського парламентаризму, активну громадську позицію та зайняте І місце в рейтинговій системі Кіровоградського обласного парламенту дітей.

Пишаємось вами!

Детальніше...

/Files/images/291120163.jpg

/Files/images/291120162.jpg

26 листопада проведено ІІ районний етап Всеукраїнської олімпіади з фізики серед учнів 7-11 класів.

Переможцем олімпіади став Гавриленко Богдан, учень 7 класу, ІІІ місце (Учитель Кротенко З.І.). Вітаємо!

/Files/images/091220164.JPG

27 листопада відбувся районний етап ХVІІ міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.

За рішенням журі переможцями стали:

Катрук Яна, учениця 5 класу, ІІ місце (Учитель Степина Н.І.)

Павлючук Валерія, учениця 10 класу, ІІІ місце (Учитель Степина Н.І.)

/Files/images/01122016.jpg

Гавриленко Богдан, учень 7 класу, ІІІ місце (Учитель Саєнко І.Г.)

/Files/images/011220162.jpg

Куницька Єлизавета, учениця 9 класу, ІІІ місце (Учитель Катрук І.М.)

/Files/images/011220163.jpg

ВІТАЄМО!

27 листопада проведено ІІ районний етап Всеукраїнської олімпіади з трудового навчання.

Вітаємо з перемогою Осіпову Ольгу, ученицю 9 класу, І місце (Учитель Хральченко О.І.)!!!

/Files/images/091220165.jpg

07 грудня з нагоди Дня учнівського самоврядування ученицю 11 класу, президента школи та районного парламенту дітей Стожкову Анну було нагороджено грамотою Петрівської районної ради. Вітаємо!

/Files/images/091220163.jpg

/Files/images/грамота 6.jpeg

10 грудня проведено районний етап олімпіади з хімії.

Гавриленко Богдан, учень 7 класу, зайняв ІІ місце (Учитель Оришака О.В.). Вітаємо!

/Files/images/131220164.jpg

11 грудня відбувся ІІ (районний) етап VІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учніської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

Переможцями стали:

Катрук Яна, учениця 5 класу, ІІІ місце (Учитель Степина Н.І.)

/Files/images/131220165.jpg

Безщасний Сергій, учень 6 класу, ІІІ місце (Учитель Катрук І.М.)

/Files/images/131220163.jpg

Павлючук Валерія, учениця 10 класу, ІІІ місце (Учитель Степина Н.І.)

/Files/images/141220161.jpg

Вітаємо!

11 грудня відбувся ІІ (районний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій.

Переможцями стали:

Шаповал Костянтин, учень 8 класу, ІІІ місце (Учитель Сайко С.В.)

/Files/images/131220167.jpg

Саєнко Владислав, учень 11 класу, ІІІ місце (Учитель Сайко С.В.)

/Files/images/131220166.jpg

Вітаємо!

За підсумками районного етапу Всеукраїнської виставки-конкурсу "Український сувенір" визнана переможцем та нагороджена грамотою відділу освіти Гавриленко Марія, учениця 3 класу, у молодшій віковій категорії (Керівник Алєксєйчик О.П.) Вітаємо!

/Files/images/131220168.jpg

/Files/images/221220161.JPG

За підсумками районного етапу традиційної новорічно-різдвяної виставки "Новорічна композиція" визнана переможцем та нагороджена грамотою відділу освіти Васяніна Каріна, учениця 4 класу, у номінації "Новорічна картина чи колаж" (Керівник Алєксєйчик О.П.) Вітаємо!

/Files/images/131220169.jpg

/Files/images/221220162.JPG

14 грудня представники волонтерського загону "Небайдужі серця" Стець Юлія та Стожкова Анна були нагороджені спільною грамотою відділу освіти райдержадміністрації та громадської організації "Допоможемо воїнам Петрівщини".

/Files/images/Грамота 7.jpeg

/Files/images/221220166.jpg

17 грудня відбувся другий (районний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови.

Переможцями стали:

Скорупич Артем, учень 8 класу, ІІІ місце (Учитель Осипова О.А.)

Стець Юлія, учениця 11 класу, І місце (УчительОсипова О.А.)

/Files/images/221220163.jpg

Вітаємо!

18 грудня відбувся ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з астрономії.

Вітаємо з перемогою Саєнка Владислава, учня 11 класу, ІІІ місце (Учитель Лабзіна І.А.)!

/Files/images/221220164.jpg

18 грудня відбувся районний етап з екології. Вітаємо з перемогою Стець Юлію, ученицю 11 класу, ІІ місце (УчительОришака О.В.)

/Files/images/221220165.jpg

/Files/images/x62x.jpg

Відповідно до підсумків І (районного) туру всеукраїнського конкурсу "Учитель року 2017" у номінації "Початкова освіта" визнана переможцем Круглик Світлана Миколаївна, учитель початкових класів.

/Files/images/KRUG.jpg ВІТАЄМО!!!

Кiлькiсть переглядiв: 1055

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.