• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Вступ до школи


У Червонокостянтинівській ЗШ І-ІІІ ступенів створюється атмосфера вимогливого ставлення до інтелектуального розвитку, щоб учні мислили критично, писали з пристрастю і виконували ефективні дослідження. З моменту, коли учні переступають поріг першого класу, до останнього дзвоника, учні школи формують розуміння мети, потужне відчуття власної гідності та зацікавленість у безперервному навчанні. За статусом, школа забезпечує державний рівень знань з базових предметів навчальної програми.

Переважна більшість педагогічного складу, це фахівці високого рівня, які творчо з ентузіазмом і увагою ставляться до дітей. Учителі вкладають душу у свою роботу. Завдяки їх творчому і вимогливому викладенню навчальних програм, учні вчаться бути творчими інтелектуалами, які уміють гнучко мислити. Жоден учень не залишається поза увагою. Але не це – головне. Найголовніше, це – довіра і взаємна повага. Вчителі з готовністю надають допомогу учням у досягненні ними успіхів.

До школи вступають не просто учні, ми зараховуємо всю сім'ю. Батьки тісно співпрацюють з вчителями, щоб діти були найкращими. Батьки школи беруть активну участь у соціальному та економічному житті міста і школи. Вони виступають волонтерами у багатьох різноманітних справах школи, підсилюючи академічні та соціальні аспекти життя школи. Батьки із задоволенням спілкуються між собою, незалежно від того, який життєвий досвід вони мають. Усіх батьків школи об’єднує любов до дітей та розуміння пріоритету освіти.

Порядок зарахування і відрахування учнів із навчального закладу

Згідно з Порядком зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття загальної середньої освіти, затвердженим наказом Міністерства освіти і науки України від 16.04.2018 №367, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 05.05.2018 №564/32016 з 30 квітня до 31 травня 2020 року починається прийом заяв про зарахування дітей до перших класів на 2020/2021 навчальний рік.

ВодночасЗакон, прийнятий заради запобігання епідеміїCOVID-19, дозволяє змінювати режим роботи закладів освіти на період карантину.Тобто,прийом документів для зарахуваннядо 1 класуможе бути організованийзакладами освітигнучкоодним із способів:

-електронною поштою(сканкопії документів без електронного підпису із подальшим поданням оригіналів документівпіслязакінченнякарантину);

-поданнямелектронноїзаявина сайті «Електронна реєстрація до закладів загальної середньої освіти» (із подальшим поданням оригіналів документівпіслязакінченнякарантину);

- поштою.

З метою дотримання протиепідеміологічних вимог рекомендуємо здійснювати подачу оригіналів документів, необхідних для зарахування, після припинення карантину. Терміни подачі заявподовжено до 1 липня 2020 року.

Детальну інформацію щодо зарахування, відрахування, переведення здобувачів освіти можна знайти на вебсайті закладу освіти.

Запис дитини до школи онлайн.

  1. Зареєструйтесь в системі електронної реєстрації в заклади загальної середньої освітитут.
  2. Оберіть школу.
  3. Створіть заявку та відправте її. Для цього необхідні дані зі свідоцтва про народження дитини. Скористайтесьдетальною ілюстрованою інструкцією.
  4. Зв’яжіться зі школою електронною поштою чи телефоном та запитайте про можливість підтвердити заяву віддалено.
  5. Протягом місяця, після завершення карантину, підтвердіть електронну заяву оригіналами та фотокопіями документів.

Зазначимо, серед необхідних документів для вступу до школи є медична довідка учня про профогляд (№ 086-1/о). Але оскільки на час карантину в амбулаторіїне проводять огляди, цюдовідку можнабуде надати пізніше,протягом місяця після завершення карантину.

Якщо школа матиме достатньо місць, аби прийняти всіх охочих, то зарахує всіх, хто подав заявки. Якщо ж ні, то гарантовано отримають місце діти з правом першочергового зарахування.

Зазначимо, право першочергового зарахування мають діти:

-які проживають на території обслуговування школи;

-чиї рідні навчаються або працюють в цій школі;

-які навчалися в дошкільному підрозділі цієї ж школи.

Додаток 1

до Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти

(пункт 4 розділу І)

ЗРАЗОК

Директору _______________________

(повне найменування закладу освіти)

_________________________________

(прізвище та ініціали директора)

_________________________________,

(прізвище, ім’я, по батькові (за наявності) заявника чи одного з батьків дитини)

який (яка) проживає за адресою:

________________________________

(адреса фактичного місця проживання)

Контактний телефон: ______________

Адреса електронної поштової скриньки: ________________________

ЗАЯВА

про зарахування до закладу освіти

Прошу зарахувати _______________________________________________

(прізвище, ім’я, по батькові (за наявності), дата народження)

до ___ класу, який (яка) фактично проживає (чи перебуває) за адресою: _____________________________, на _____________ форму здобуття освіти.

Повідомляю про:

наявність права на першочергове зарахування: так/ні (потрібне підкреслити) (__________________________________________________________________);

(назва і реквізити документа, що підтверджує проживання на території обслуговування закладу освіти)

навчання у закладі освіти рідного (усиновленого) брата/сестри: так/ні (потрібне підкреслити) _______________________________________________;

(прізвище, ім’я, по батькові (за наявності) брата/сестри)

роботу одного з батьків дитини в закладі освіти __________________ ____________________________________________________________________;

(прізвище, ім’я, по батькові (за наявності), посада працівника закладу освіти)

навчання дитини у дошкільному підрозділі закладу освіти: так/ні (потрібне підкреслити);

потребу у додатковій постійній чи тимчасовій підтримці в освітньому процесі: так*/ні (потрібне підкреслити);

інші обставини, що є важливими для належної організації освітнього процесу ____________________________________________________________

Підтверджую достовірність всієї інформації, зазначеної в цій заяві та у доданих до заяви документах.

Додатки:

____________________________________________________________________

(за переліком згідно з пунктом 4 розділу І Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 16 квітня 2018 року № 367)

_________ ________________

(дата) (підпис)

*Зазначається лише для дітей з особливими освітніми потребами.

Кiлькiсть переглядiв: 551

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.